myrthe.punt.nl
Abonneren

Abonneer je nu voor nieuwe artikelen in deze categorie!

Abonneren

Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!

Laatste reacties
Van alles en nog wat

 

Cute Buttons 
 
 
Cute Buttons
 
Click op de award
 
Click op de award
 
Click op de award
 
Click op de award
 
 
 
Click
 
 
 
Hartjes
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Minie Kitty's
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Myrthe 1
 
 
 
 
 
 
Draaiende objecten
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pentagrammen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Allerlei
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vriendenlijst
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Myrthe 2
 
 
 
 
 
Morgen is het zover,
dan loop ik weer mee met de
avond 4 daagse. En dan loop ik
voor de 15e keer mee
 
 
 
 
Lees meer...   (2 reacties)
Op zaterdag 2 Juli begon de Tour The France weer
dat vind ik altijd wel leuk om te zien.
kijken jullie ook naar de Tour ?
Hieronder het rittenschema
 
Stage Date Day’s route (towns, regions) Length in Km.
1st Stage Sat 2 July Passage du Gois - Mont des Alouettes (Vendée)

180 km

2nd Stage Sun 3 July Les Essarts - team trials 23 km
3rd  Stage Mon 4 July Olonne-sur-Mer (Vendée) –  Redon (Brittany) .198 km
4th Stage Tue 5 July Lorient – Mur de Bretagne (Brittany) 172 km.
5th Stage Wed 6 July Carhaix - Cap Fréhel (Brittany) .158 km.
6th Stage Thu 7 July Dinan (Brittany) - Lisieux 226 km.
7th Stage Fri 8 July Le Mans (Pays de la Loire)  - Chateauroux (Centre) 215 km.
8th Stage Sat 9 July  Aigurande (Centre)  - Super-Besse / Sancy  (Auvergne) 190 km.
9th Stage Sun 10 July Issoire - St. Flour (Auvergne) 208 km.
Rest Day
Mon 11 July  Le Lioran (Cantal, Auvergne) none
10th Stage

 

Tue 12 July Aurillac(Auvergne)  - Carmaux (Midi-Pyrénées) 161 km.
11th Stage Wed 13 July Blaye les Mines - Lavaur
(
Midi-Pyrénées)
.168 km
12th Stage Thu 14 July Cugnaux  - Luz-Ardiden 209 km.
13th Stage Fri 15 July Pau - Lourdes 156 km.
14th Stage Sat 16 July Saint-Gaudens – Plateau de Beille (Midi-Pyrénées) 168 km.
15th Stage Sun 17 July   Limoux -  Montpellier 187 km.
  Rest day Mon 18 July . none

16th Stage

Tue 19 July Saint-Paul-Trois-Châteaux (Rhone Alpes) - Gap 163 km.
17th Stage Wed 20 July  Gap (Alpes-Provence) – Pinerolo (Italy) 179 km.
18th Stage Thu 21 July Pinerolo – Col du Galibier / Serre Chevalier  (Alpes-Provence) 189 km
19th Stage Fri 22 July Modane - Alpe d'Huez (Rhone Alpes) 109 km
20th Stage Sat 23 July Grenoble - Grenoble (Rhone Alpes) time trials 41 km.
21st Stage Sun 24 July Creteil  – Paris (Ile de France) 160 km.
 
 
Lees meer...   (5 reacties)
Van 24 t/m 27 mei liepen m'n moeder en ik
mee met de avond4daagse. Ik ging voor de 14e keer,
en we liepen 5 km,  het was alle 4 avonden
gelukkig droog gebleben
(euh gebleven natuurlijk hahaha.)
 
 
 
Lees meer...   (6 reacties)
 
De Tour de France is
weer begonnen
Wie van jullie kijken
er allemaal naar
en wie is jullie favoriet
Ben wel benieuwd hoor
 
 
 
Lees meer...   (15 reacties)
 
Wisten jullie dat ik al voor de
11e keer meegelopen heb
met de avond4daagse
Het was heel leuk
en op de laatste avond
kregen we nog bloemen
een ijsje en natuurlijk
 een medaille.
Hebben jullie ook weleens
de avond4daagse gelopen ?
en hoeveel keer dan al ?
 
Lees meer...   (10 reacties)
Bedenk zoveel mogelijk
woorden die met de
Olympische spelen
te maken hebben
Lees meer...   (5 reacties)
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl